Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 22.03.2018, 22:27

Четвер, 22.03.2018, 22:27

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Січень » 14 » Вибори 2013: Політсили Італії представили в МВС свої емблеми
19:13
Вибори 2013: Політсили Італії представили в МВС свої емблеми
 
Емблеми політсил Італії. Фото: tg24.sky.it
Цього року у МВС Італії (оскільки це компетенція цього міністерства з огляду на те, що вибори — це внутрішня справа держави) було представлено аж 215 емблем партій, що змагатимуться на майбутніх парламентських виборах 24-25 лютого цього року. У 2008 роцу їх було всього лише 153. Визначено через праймерізи чотрьох лідерів коаліцій, якими стали Сільвіо Берлусконі, П'єрлуїджі Берсані, Антоніо Iнґроя (екс прокурор відділу антимафія) та чинний прем'єр Італії Маріо Монті, який нещодавно представив суспільству свою політсилу. У Міністерство внутрішніх справ Італії також було подано чотири списки коаліцій та їх лідерів: Сільвіо Берлусконі очолює правоцентристську коаліцію, П'єрлуїджі Берсані (єдиний ім'я якого не фігурує у емблемі партії) очолює лівоцентристську коаліцію, Маріо Монті – центристську та Антоніо Ingroia очолює коаліцію політсил лівих від Демократичної партії та Лівиці, Екології, Свободи (SEL).
 
Коаліції. П'єрлуїджі Берсані, який очолює лівоцентристську коаліцію, об'єднав у собі 7 політичних сил: Демократична партія (екс комуністи), Sel (Лівиця, Екологія, Свобода) Ніка Вендоли губернатора регіону Пулья, Демократичний центр Бруна Табаччі і Массімо Донаді, Італійська Соціалістична партія, Партія «Мегафон» губернатора Сицилії Розарія Крочетти, який входить до Сенату Сицилії, Модерати з Портас та Південного Тіролю очолювані депутатом Волкпартеєм.
 
Центристи об'єднались з чинним прем'єр-міністром та сенатором Маріо Монті. Серед них у Палаті депутатів Фіні та Казіні разом зі своїми партіями Futuro e Libertà (Майбутнє і Свобода - Фіні) та UDC (Центристський Союз - Казіні) фігурують у списку «Цивільний вибір з Монті задля Італії».
 
Натомість до правоцентристської коаліції сенатора Сільвіо Берлусконі, який її очолює 9 партій намагаються потрапити до Палати Депутатів (нижня палата) та 14 інших, що мають намір попасти у Сенат (верхня палата).
 
Серед них до Палати детутатів: (Народ Свободи) сенатора Сільвіо Берлусконі, Північна Ліга сенатора Мароні (аналог ВО "Свобода” в Україні), Великий Південь разом з МПА, Брати Італії, Партія пенсіонерів, Народне порозуміння, Правиця п. Стораче, Вільні від Еквіталія, Мір п. Саморі. Натомість до Сенату мають реальні шанси потрапити: "Народ Свободи” сенатора Сільвіо Берлусконі, "Північна Ліга” сенатора Мароні (аналог ВО "Свобода” в Україні), "Великий Південь”, "Брати Італії”, "Партія пенсіонерів”, "Popolari Italia Domani”, "Правиця п. Стораче”, партія "Баста податків”, партія "Народне порозуміння” партія "Вільні від Equitalia”, партія "Народний Список”, Мір, МПА та партія Італійського Відродження.
 
Цьогорічні емблеми партій справді різні та дивакуваті: наприклад партія "DNA" - Democrazia, Natura, Amore, тобто по-українськи "ДНК” - Демократія, Натура, Кохання), партія "Я не голосую", партія "Піратів", або новонароджені партії противників податків такі як "Ні Геріт Equitalia" та партія "Держава-грабіжник - вперед неплатники податків!".
 
Переглядів: 345 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018