Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 23.10.2018, 21:07

Вівторок, 23.10.2018, 21:07

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2015 » Січень » 15 » Визнання українських документів про освіту та їх підтвердження в Італії
12:52
Визнання українських документів про освіту та їх підтвердження в Італії

Для навчання в італійських вузах українським абітурієнтам обов’язково потрібно надати у вибрані учбові заклади перекладені та легалізовані документи про освіту отриману в Україні та «dichiarazione di valore» - сертифікат відповідності отриманої освіти італійському освітньому стандарту. Dichiarazione di valore – це офіційний документ, написаний італійською мовою, який коротко описує виданий атестат чи диплом, якшо це диплом про вищу чи середню спеціальну освіту, то зазначається і список робіт, які можуть виконуватися в Італії згідно цього диплому. Довідка має виключно інформаційний характер і видавати її може тільки Посольство Італії в Україні. Через відсутність двосторонньої угоди між Італією та Україною про взаємне визнання дипломів про середню, спеціальну та вищу освіту, усі ці документи попередньо повинні бути легалізовані та перекладені на італійську.

Як легалізувати документи про освіту?

Для початку потрібно подати документи про освіту для апостилізації в Міністерство освіти України через ДП «Інформаційно-іміджевий центр». Документи можна подати як особисто так і дистанційно через кур’єра. Після прийняття документів Міністерство протягом 40 робочих днів проставляє на них штамп «Апостиль».

Після цього апостилізовані документи перекладають і разом з відповідною заявою подають в консульський відділ Посольства Італії в Україні для легалізації перекладу і отримання довідки dichiarazione di valore.

Усю процедуру подачі та отримання документів в Міністерство освіти і в Посольство можна зробити як самостійно, так і за допомогою посередників чи уповноважених осіб за довіреністю.

Зверніть увагу на те, що між подачею документів на апостилізацію і отримання довідки «dichiarazione di valore» проходить близько 5-6 місяців, тому подбайте про визнання ваших освітніх документів завчасно.

Визнання українських документів про освіту та їх підтвердження в Італії

Варто розрізняти такі два поняття, як визнання документів про освіту «riconoscimento dei titoli di studio» та підтвердження українського диплому та кваліфікації «equipollenza dei titoli di studio».

Для навчання в італійських вузах вам достатньо простого визнання документів про навчання, тобто їх легалізація, переклад і dichiarazione di valore.

Підтвердження українського диплому потрібне в тих випадках, коли ви плануєте виконувати трудову діяльність, яка строго регулюється в Італії законом, наприклад, якщо ви хочете працювати лікарем, вчителем, психологом і т.д.

Для підтвердження українського диплому і присвоєної кваліфікації потрібно:

  • вибрати університет, який займеться порівнянням власної програми навчання з програмою, за якою навчалися ви. У цьому університеті потрібно дізнатися перелік документів, який потрібно надати.

  •  

  • звернутися у вуз, який видав диплом і зібрати усі навчальні програми та навчальні плани, за якими ви навчалися, із зазначенням кількості годин теоретичних і практичних занять. Усі ці відомості повинні бути задокументовані на бланках вузу і містити усі підписи і печатки з деканату та ректорату;

  •  

  • на усіх документах про освіту і додатках до них, на документах про навчальні програми та плани поставити штамп «Апостиль» в Міністерстві освіти України, чи тої країни, де ви їх отримували;

  •  

  • перекласти проапостильовані документи і отримати в Посольстві Італії dichiarazione di valore;

  • подати усі ці документи в секретаріат обраного італійського університету. До них потрібно буде подати пакет інших документів, які вимагає університет.

У результаті, ваш диплом та спеціальність визнають таким, що відповідають ідентичним італійським, або запропонують скласти ті іспити, які були відсутні в програмі вашого університету, або, в гіршому випадку, вам доведеться пройти навчання заново в італійському вузі.

Джерело: 
https://www.migreat.it

Переглядів: 1182 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018