Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:14

Вівторок, 20.03.2018, 07:14

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Травень » 30 » Х Світовий Конґрес Українців відбудеться у Львові
08:27
Х Світовий Конґрес Українців відбудеться у Львові


20-22 серпня 2013 р. в Національному університеті "Львівська політехніка” відбудеться ювілейний X Світовий Конґрес Українців, який пройде під цьогорічним гаслом Світового Конґресу Українців (СКУ) "Contra spem spero!”. Ці слова відомої української поетеси Лесі Українки відображають віру двадцятимільйонної української діаспори в краще майбутнє Української держави, незважаючи на серйозні сучасні виклики.

У роботі X Світового Конґресу Українців візьмуть участь делегати складових організацій СКУ, які сьогодні діють у 33-ох країнах світу, та представники організацій ще з 14 країн, з якими СКУ підтримує зв`язки, а також широка українська громадськість з України та діаспори.


X Світовий Конґрес Українців присвячується пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932-33 рр. у його 80-ту річницю. А тому 20 серпня 2013 р., по завершенню Першої пленарної сесії, біля пам`ятника Тарасові Шевченку пройде церемонія вшанування мільйонів жертв Голодомору. Після цього у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбудеться урочисте відкриття X Світового Конґресу Українців.

Протягом триденної зустрічі делегати X Світового Конґресу Українців підсумують працю СКУ за 2008-2013 рр., обговорять актуальні для української спільноти питання, у тому числі й під час тематичних сесій: "Євроінтеграція України”, "Світове українство” і "80-річчя Голодомору”, та накреслять шляхи діяльності на наступний п`ятирічний термін. В останній день X Світового Конґресу Українців, 22 серпня 2013 р., буде обрано новий склад керівних органів СКУ.

Проведенню у Львові X Світового Конґресу Українців сприяють Національний університет "Львівська політехніка” разом з його Міжнародним інститутом освіти, культури та зв`язків з діаспорою та міська влада м. Львова.

З детальнішою інформацією про X Світовий Конґрес Українців можна ознайомитись на веб-сайті СКУ.

Світовий Конґрес Українців (СКУ) є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. Протягом більше ніж 45 років СКУ активно сприяє розбудові українських громад у світі та захищає їхнє право на збереження ідентичності через спадщину, культуру та мову. Наша ідентичність, вкорінена в національних цінностях, також нерозривно пов'язує нас з українцями в Україні. У той час як наші громади в діаспорі продовжують розвиватися, Україна знаходиться на роздоріжжі навіть після 21-го року незалежності. Україна за своїм історичним та географічним розположенням та справжнім європейським характером, належить до Європи, і у її складі вона зможе процвітати як незалежна демократична держава.

У зв`язку з цим СКУ докладає зусиль, щоб інформувати міжнародне співтовариство про переваги євроінтеграції України як для ЄC, так і для самої України. Підписання Угоди про асоціацію між ЄС та Україною в листопаді цього року засвідчило б нову еру в історії України.

Відзначаючи в 2013 р. 80-ту річницю Голодомору, ми, українці всього світу, вшановуємо пам'ять мільйонів жертв цього геноциду та наполегливо підносимо рівень обізнаності про Голодомор. На сьогодні Голодомор визнали геноцидом українського народу 16 держав світу. Це визнання свідчить про нашу рішучість у досягненні спільної мети.

20-22 серпня 2013 р. в Україні у місті Львові відбудеться ювілейний X Світовий Конґрес Українців. Делегати від українських громад з усього світу зберуться, щоб обговорити успіхи та особливості розвитку громад, а також актуальні сучасні питання, що стоять перед українським народом, у тому числі й вступ України до Європейського Союзу та подальше зміцнення всесвітньої української візії. Українці з України матимуть нагоду приєднатися до українців діаспори в діалозі про національні інтереси і спільні цінності.

Що стосується СКУ, то він об’єднує в своєму складі українські організації з 47 країн світу. Упродовж своєї історії СКУ успішно захищає основні цінності в які ми віримо. Своїм гаслом на 2013 р. СКУ обрав слова відомої української поетеси Лесі Українки "Contra spem spero!” (Без надії сподіваюсь!). Тільки коли ми разом, для нас немає непереборних труднощів. Тільки разом ми можемо збудувати міцну світову спільноту. Наш подальший успіх залежить також і від Вашої щедрості та евентуальної фінансової підтримки. Зробіть Вашу пожертву сьогодні!

Контакт зі ЗМІ: Ірина Мицак

СВІТОВИЙ КОНҐРЕС УКРАЇНЦІВ

145 Evans Ave., Suite 207

Toronto, ON

M8Z 5X8 Canada

Tel. (416) 323-3020

Fax (416) 323-3250

Е-mail: congress @ look.ca

Website: www.ukrainianworldcongress.org


СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ був заснований у 1967 році як неприбуткова організація, а у 2003 році СКУ був визнаний як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом при Економічній та Соціальній радах Організації Об’єднаних Націй.


Переглядів: 358 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018