Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 23.04.2018, 13:32

Понеділок, 23.04.2018, 13:32

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Травень » 10 » Які євроцінності представить Україна 2012 іноземцям на Чемпіонаті Європи?
20:46
Які євроцінності представить Україна 2012 іноземцям на Чемпіонаті Європи?
 
До початку ЄВРО 2012 залишилось рівно 30 днів. До України як і до Польщі готуються приїхати іноземці з кожної одної країни ЄС та й не лише ЄС і не лише задля футболу. На відміну від Польщі, яку в ЄС поважають, як і їх громадян, їдучи в Україну більшість іноземців мають намір відвідати її здебільш заради славнозвісного іміджу України в світі - її відмінно налаштованому секс-туризму. Тут за кордоном у громадському транспорті чи на вулиці італійці про це лиш і ведуть мову, тож не виключно що і в інших країнах ЄС ведеться подібна мова. В Україні натомість сьогодні багато хто вважає, що саме напередодні Чемпіонату відбудеться величеий сплеск проституції і особливо саме в тих містах, де проводитимуться матчі, не усвідомлюючи собі того, шо насправді цей сплеск вже давно відбувся і іноземцям він відомий вже на протязі довгих років. В цьому, на превеликий жаль, я переконався вже нераз на свому власному досвіді.
 
Очікуючи на реєстрацію в аеропорту як Львова так і Києва, мені неодноразово приходилось бути свідком дивовижних моментів. Надзвичайно вродливі українки, які ледь-ледь розмуміли англійську мову і стараючись висловити італійцям своє щире бажання незабаром їх побачити знову, висячи в них на шиї, мабудь так і не усвідомлювали що для італійців це була лише гра, флірт, week end розваг, який закінчувався для них відразу після перетину лінії паспортного контролю... А вони, сердечні, залишались зі сльозами на очах і надією в серці, що у близькому часі зможуть знову їх побачити. Та не судилось... Сівши в автобус, який віз нас до літака, вони відразу почали обливати тих наших дівчат брудом і сміялись з того наскільки просто є затягнути українку в ліжко, не говорячи вже про їх вихваляння... хто скількох і скільки разів... Найбільше боліло серце за те, що це, за їх же словами, вже не перша "ходка" в Україну і що вони обов'язково на наступний раз візьмуть з собою і інших своїх друзів. Чуючи це все, щиро хотілось просто розвернутись і добряче заїхати по пиці одному з другим, але це би було нижче моєї гідності!
 
"Вèлком ту Юкрейн", ябо як Янукович умікає Україну сексуального туризму:
 

 
Футбольний фанат із Манчестера Стефен Орищук нещодавно відвідував Україну, аби познайомитися із темпами підготовки до Євро-2012 та просто щоб краще її пізнати і... залишився в шоці!
 
 
І справді...тисячі рекламних пропозицій "масажу та релаксу", які є розміщені на туркартах і вже сьогодні знаходяться чи не у всіх міжнародних аеропортах України та залізничних або автобусних вокзалах, вдало справляють перше враження того "who is who" і в яку Ukraine вони попали. Беручи до рук нововидрукувані путівні буклети, складається враження що це країна масової "індустрії масажу та супер релаксу". Питання яке постає тут: "це все чим Україна займається???" Що ж, як кажуть, - перше враження залишається назавжди... і прикро, адже Україна має що показати, а такі буклети є її найгіршою візиткою!
 
На сьогоднішній день Україна в Європі запрезентована перш за все, на превеликий жаль, на першому місці у галузі секс-туризму, ВІЛ-хворих, і займає абсолютну першість у споживанні алкоголю населенням. Підрахувати, скільки саме туристів, які шукатимуть цього року інтим-послуги відвідуючи Україну ВПЕРШЕ, є дуже важко, але судячи по тисячних тиражах буклетів з цими послугами можна зрозуміти що...багато! Інтернет теж не відстає, адже таких як сайт kievprivat.com по Україні є просто море і причому не лише на державній мові. Що ж тоді ми хочемо промоціонувати нашим європейським співбратам?
 
Заняття проституцією в Україні вважається лише адміністративним правопорушенням відповідно до ст. 180-181 Адміністративного Кодексу. Штраф за це просто смішний - від 85 до 170 гривень! "Правоохоронці", або як світ проституції в Україні їх називає "суботниками", приділяють більшу увагу розкриттю борделів і боротьбі зі звідництвом, хоч часто багато хто з них був і є їхнім ж дахом і "покровом". Щодо організаторів борделів і сутенерів, то справа тут зовсім інша. За такі дії їм світить карна відповідальність у відповідності ст. 302 ККУ "Створення й утримання місць розпусти" у вигляді від 2 до 7 років за ґратами. Бодай хоч це...
 
Туристична Україна очами іноземців:
 
 
Президент міжнародної жіночої правозахисної організації "Ла Страда -Україна” Катерина Левченко наголошує, що кількість секс-туристів в Україні постійно зростає. "Україна рекламується як держава, де можна дешево купити гарний секс і жінки якої найкрасивіші у світі. Гостям, які щойно прилетіли в Україну, надаються листівки з рекламою найрізноманітніших послуг. На туристичній карті українських міст, які приймають Чемпіонат, йде мова не лише про історичні пам’ятки, але й можна побачити величезну кількість фотографій, адрес, осіб, які надають ескорт-послуги, та "масажі". За цим всім безсумнівно криються сексуальні послуги”, - розповідає Бі-Бі-Сі Катерина Левченко. І має рацію! Така реклама – це соціальна відповідальність обох сторін – як видавництва, яке друкує на своїх шпальтах такі оголошення, так і самих рекламодавців! Наприклад англомовна газета "Kyiv Post”, яка є популярною як серед українців так і серед іноземців, теж раніше друкувала оголошення про сексуальні послуги у рубриці "Масаж”. Проте від минулого року керівництво припинило приймати подібні оголошення і більше їх не друкує, бо така реклама лише принижує власний імідж. Але не всі, нажаль, мас-медіа відмовляються від такого прибутку...
 
Україна секс-туризму і секс-рабства?!
 
 
Куди дивляться правоохоронці і як боротися з повіями?
 
Представники "правоохоронних" органів заявляють, що вони можуть боротися з фактом проституції на вулицях, однак сексуальні послуги доволі нав’язливо пропонують в інтернеті. Вистачить лише у пошуковику набрати "Ukraine” і "ukrainian girls”, як система запропонує сотні веб-сторінок, де будуть не лише відверті фотографії оголених українок, а і уточнення, які саме послуги вони надають і скільки коштує кожна така послуга. Поряд є і телефон, за яким можна замовити дівчину, яка сподобалася. Дівчата продаються як товар, як кусок телятини чи свинини...
 
Речник київської міліції Володимир Поліщук зауважує, що боротися з такими веб-сайтами їм важко. "Доступність Інтернету, який зараз є майже у кожній оселі, дає змогу організаторам такого бізнесу поширювати інформацію. Часто-густо ми прикриваємо такі сайти, якщо модератори в Україні. А якщо сервер на якому вони розміщені є за кордоном, то справа тут не лише складна, а й юридично проблематична” - заявив Поліщук.
 
Щодо користувачів послуг повій, то в Україні слід ввести не лише адміністративну (штраф в розмірі 100.000 євро), але і кримінальну відповідальність (ув'язнення строком на 15 років) за сприяння (фаворитизму) розвитку проституції. Переконаний, що це неодмінно зменшило б масштаби проституції в Україні. Це мало б стосуватись і водіїв, які підбирають дівчат на трасі.
 
Часто також трапляється що цьому бізнесу іноземців навчають самі ж наші "досвітчені" і абсолютно безморальні та бездуховні українки. Таких випадків не бракує як тут в Італії так і в нас вдома в Україні. Щоправда в Італії таких вичислюють і арештовують відразу.
 
Українка зі своїм інозмним чоловіком торгувала гідністю та честю своїх же землячок:
 
 

Що шукають іноземці в українках?
 
Ось що на це відповів Бі-Бі-Сі громадянин Німеччини Карл Куяс, який вже декілька років живе в Україні: "Моя дружина вважає, що українки виставляють себе, як річ, у них є бажання продати себе. А мої подруги-українки кажуть: якщо жінка гарна, то чому вона не може показувати свою красу?". Що ж такі мають рацію, але не зовсім. Справа в тому, що коли іноземець вперше приїжджає в Україну і бачить навколо себе величезну кількість просто казкових дівчат, бо такими вони є насправді наші україночки, то перше на що він звертає увагу - так це на відвертий стиль одягу наших українських дівчат, адже в ЄС дівчата не мають тієї жіночості і вдягаються просто жахливо. Але після декількох днів побуту в Україні він (іноземець) починає привикати і розуміє, що цей "відвертий одяг" є частиною нашої української національної особливості, який відображає жіночість. Звичайно, що для іноземців короткі спідниці чи взуття на високих підборах є незвичними, а тому це часто (і в цьому криється небезпека) штовхає їх на бажання імінентної інтимної близькості, а нераз навіть і на згвалтування. Тому спочатку, дивлячись на україночок, всі вони думатимуть лише про секс, однак, після евентуального спілкування з ними, якщо ті, звичайно знають собі ціну, то почнуть думати інакше. Натомість якщо після першої ж філіжанки кави українка "ведеться", то по такій і судитимуть і всіх інших і зневажатимуть! Нажаль таких випадків в Італії чимало...
 
У розмові з іноземцями українки часто переводять розмову на сім’ю та дітей бажаючи завоювати їх серце. І так воно і для італійця чи будь якого іншого ЄСця справді є, хоч одружуватись вони абсолютно не поспішають (виключно з законодавчих мотивів) надаючи перевагу простому співжиттю без жодних зобов'язань. Європейки чи навіть тутешні італійки не хочуть дітей і думають лише про кар’єру, тож італійцеві, який привик вести вільне життя, така дружина просто на вагу золота. Він прекрасно знає, що з такою дружиною він зможе і надалі вести свій звичний спосіб життя: зустріч чи футбол з друзями, ходити на дискотеки і.т.п, а вона чемно сидітиме вдома з дітьми і піклуватиметься лише домашніми справами. Ну, час від часу поведе її на піццу чи в китайський ресторан, аби багато не витрачатись, але ніколи в свому колі не визнаватиме її рівною собі. Бувають і виключення, але надзвичайно рідкісні. Така нажаль є реалія...
 
Українки натомість часто нарікають на фінасові проблеми в Україні, на те що українські чоловіки - це лиш алкоголіки, що не піклуються про сім'ю, а про дружину і не пам'ятають, бо мають коханку. Але так не є і не всі однакові! Ніколи не можна узагальнювати речі. Тому я вважаю, що на тлі безладу, який вже історично панує в нас в країні, саме цей безлад стане стимулом і інтересом українок "зірвати" собі якогось європейчика, щоб потім просто вирватись з Україні за кордон... Але і тут сьогодні далеко вже не мед... Тому вважаю що "полювання" на іноземців - це нормальний взаємний інтерес і істинкт будь якої жінки. Але українки не повинні продаватися і повинні знати собі ціну,адже цікавляться НИМИ, а не їх конкурентками з ЄС!:
 
 
До ЄВРО 2012 українки повинні навчитись поважати себе і не кидати себе під ноги іноземцям, "бо тому що він іноземець" і, наголошую, можливо, має гроші?... Зараз і в Україні багато українських мужчин непогано заробляють і не поступаються в романтиці іноземцям. А українки не повії і ось цьому доказ:
 

Переглядів: 625 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 1
1  
Thanks for tkiang the time to post. It's lifted the level of debate

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018