Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:16

Вівторок, 20.03.2018, 07:16

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Лютий » 1 » З 1 лютого 2012 року італійські депутати зароблятимуть "менше"
22:50
З 1 лютого 2012 року італійські депутати зароблятимуть "менше"
 
Фото: blog.panorama.it
Аж на 700 € менше зароблятимуть тепер італійські слуги народу... І справді, коли в Італії за будь-яку справу беруться італійські журналісти, то спасу від них чекати марно. Медіатичний характер італійських ЗМІ є надзвичайно вагомим для суспільства, а тому коли якась певна справа чи факт просочиться "на верх”, а це часто є заслугою саме професійності журналістів, то її/його розкриття для правоохоронних органів стає лише питанням короткого часу, а сам політикум, який надзвичайно пильно стежить за всіма новинами, дуже шанує клопітку працю тих, які ці новини подають, хоч часто йому абсолютно не до вподоби те, що про нього "говорять".
 
Так вже є в Італії, що якщо журналістами була виявлена якась суспільна проблема, то на наступний день це питання є вже внесене у порядок денний парламенту. Фактично роль італійських журналістів є вирішальна у будь-якій справі. Нещодавно італійськими ЗМІ було розповсюджено інформацію про доходи їх парламентарів. З цієї причини Бюро нижньої Палати вчора дало зелене світло на запровадження зрізання зарплат депутатів, які є найвищими у ЄС.
 
У відповідності до розпорядження ці нововведення стосуватимуться тепер не лише самих парламентарів (нардепів та сенаторів), але й керівників та працівників парламентського управління. Зарплати керівників парламенської служби не перевищуватимуть тепер зарплату голови Касаційного Суду Італії.
 
"Тереп парламентарі повинні детально документувати всі свої витрати” - зазначив п. Буттільйоне і додав: "це поки-що тимчасове розпорядження, оскільки на наступний тиждень ми очікуємо на прийняття закону, за допомогою якого можна буде визначити рівень парламентської заробітньої плати. Якщо ми вимагаємо жертв та заощаджень від наших громадян у час кризи, то ми перші повинні в цьому дати їм свій приклад”.
 
Щож слова справді гучні, але як стоять насправді справи? На сьогоднішній день заробітня плата італійських парламентарів становить близько 11.283,30 євро, тож при зрізанні її на 700 євро ситуація для них аж ніяк не стане кризисною. Натомість було б дуже добре, якби в Україні нардепам знизили запрлату до 1.500 гривень. В такому разі там залишились би лише ті, які справді люблять Україну і прагнуть для неї працювати?...
 
Переглядів: 375 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018