Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 23.04.2018, 13:20

Понеділок, 23.04.2018, 13:20

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Січень » 17 » За 2012 р. Суд Ватикану розглянув 807 цивільних і 163 кримінальних справ
14:28
За 2012 р. Суд Ватикану розглянув 807 цивільних і 163 кримінальних справ
 
Трибунал держави-міста Ватикан
Фото сайту: radiovaticana.va
Законодавство Держави Ватикан прагне до тіснішої інтеграції в міжнародну правову систему. Про це заявив відомий італійський юрист Пьєрфранческо Гросса, другий промотор Трибуналу Держави Ватикан. В умовах глобалізації правового життя, Ватикан бажає перетворитися з "анклаву всередині Італії" в анклав всередині ЄС, заявив італійський юрист. Зокрема, він зіслався на нові ватиканські норми в боротьбі з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму. 2012 був для законодавчої системи Ватикану дуже "трудомістким і напруженим". Зокрема, Гросса зіслався на справу "Vatileaks" і судовий процес, пов'язаний з крадіжкою конфіденційних документів. Розслідування у цій справі ще триває.
 
Ватиканське правосуддя має враховувати той факт, що щорічно від 18 до 20 мільйонів чоловік входить на територію невеликої держави. Висока кількість злочинів у порівнянні з кількістю жителів пов'язана з великим напливом відвідувачів у державу-місто, і стосується, в переважній більшості, саме їх, підкреслив адвокат.

У 2012 р. у Ватикані було розглянуто 807 цивільних і 163 кримінальних справи, повідомив ватиканський юрист. Було направлено п'ять судових запитів з Італії і один з Польщі. Всі вони були задоволені ватиканськими юридичними органами.

За словами Гросса, міжнародне співробітництво повинно включати також питання інформації та розслідувань. Прикладом тому є членство Ватикану з 2008 р. в "Інтерполі". Подальшими кроками має стати приєднання міста-держави до "Європолу" та "Євроюсту" для більш тісної співпраці з ЄС.

Юрист заявив також, що в 2012 р. у Ватикані було зареєстровано 2 хрещення і 190 шлюбів. За його словам, саме шлюби осіб без ватиканського громадянства породжують багато питань, пов'язаних з церковним і міжнародним приватним законодавствами.
 
 
Переглядів: 287 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018