Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 23.03.2018, 00:31

П`ятниця, 23.03.2018, 00:31

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Липень » 9 » За «мовним» законом в Україні стоїть намагання Росії втягнути Україну в ЄврАзЕС
20:59
За «мовним» законом в Україні стоїть намагання Росії втягнути Україну в ЄврАзЕС
 
З євроінтеграції в євроімітацію?
Якщо хтось ще у це не вірить, то слід врешті-решт прокинутись зі сну наївності і почати аналізувати ситуацію. Росія Путіна, яка інтенсивно проваджує свою політику через «мовний» закон є реальним свідченням того, що саме мова стала важливою геополітичною зброєю, яку Росія використовує в зонах своїх інтересів, щоб повернути собі вплив часів екс імперії і активно впроваджує розпочатий у 2011 році процес створення Євроазійського Союзу, який є нічим іншим як екс СРСР. Не так давно російська мова отримала офіційний статус в Абхазії та Південній Осетії, а зовсім нещодавно такі ж спроби, (на щастя, невдалі), здійснювалися і в Латвії.
 
Іншими словами Кремль почав розбудовувати ЄврАзЕС руками «соотєчественніков» з «русского міра». Напередодні створення Євразійського економічного союзу Держдума РФ звернула увагу на необхідність підтримки «соотєчєствєнніков» та зміцнення «Русского міра» за кордоном. Зокрема 19 червня 2012 депутати нижньої палати російського парламенту почали обговорення проекту заяви про посилення роботи з «соотєчествєннікамі» та розширення гуманітарного впливу Росії у світі. Про це повідомляє прес-служба фонду «Русскій мір».

За словами спікера нижньої палати Держдуми Сєргєя Наришкіна, створення Євразійського економічного союзу вимагає підтримки з боку держав, які до нього увійдуть, і в тому числі «соотєчєсвєнніков», з так званого «русского міра».

Парламентарії Росії закликали вжити всі можливі зусилля, спрямовані на якісне зростання російського культу та присутності за межами РФ, зокрема шляхом розширення мережі російських центрів науки і культури, мови і поліпшення їх матеріальної бази.

Найконкретніше висловився перший заступник голови Комітету Держдуми у справах СНД і зв'язків із «соотєчєствєннікамі» Владімір Нікітін, який наголосив, що проект заяви «правильно націлює керівництво країни на створення потужного Русского міра саме для зміцнення позиції Росії на нашій планеті».

Показово, що за кілька днів до розгляду Держдумою питання «соотєчествєнніков», голова «Конгрєса русскіх общін» депутат Держдуми Алєксєй Журавльов заявив про намір нещодавно створеного на базі громадської організації «Родіна - Конгрєс русскіх общін» громадського руху «Родіна - Євразійскій союз», об'єднати всі проросійські організації на території СНД. Журавльов запевнив, що до руху приєднається більше 100 тис. закордонних «соотєчествєнніков». За його словами, відповідні установчі з'їзди вже відбулися у Молдові та Придністров'ї. В Україні, Білорусі та Казахстані вони заплановані на найближчий час. Завдання, які буде реалізовувати «Родіна - Євразійскій союз», підкреслив російський парламентарій, «збігаються з планами та цілями президента Володимира Путіна, опублікованими в передвиборних статтях: у першу чергу це створення «єдіного простора», підтримка російської мови і встановлення безвізового режиму.

В Україні для втілення планів Росії, відразу активно проявили себе «соотєчествєннікі» з Партії Регіонів, які запопадливо взялися "захищати" російську мову, адже ніде так сильно як в Україні її "ущемлюють" і "принижують". Саме так 5 червня а згодом, відразу після закінчення Євро-2012, 3 липня Верховна Рада голосами 248 депутатських карток ухвалила закон «Про засади державної мовної політики», який де-факто спрямований на зміцнення «Русского міра» за кордоном (в Україні) та є преамбулою до добровільно-примусового перегляду Україною своїх євроінтеграційних прагнень.

Росія, офіційна державна мова якої є виключно російська (не зважаючи на те, що на її території є величезна кількість інших націй та культур - серед яких і українці!), абсолютно не переймається «засадами державної мовної політики», а вперто і всіма зусиллями нав'язує СВОЮ РОСІЙСЬКУ МОВУ! Чому ж Росії не зробити українську мову другою державною?!
 
Українська мова відображає віковічну самобутність багатомільйонного українського народу і є основою його духовності, багатства та історичної пам'яті. Повноцінне функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території держави є гарантією збереження ідентичності української нації та сутності України як держави. Тому антиконституційний законопроект № 9073 повинен бути відмінений негайно!

Чинна Конституція України гарантує вільний розвиток, використання і захист ВСІХ МОВ національних меншин України. Статус української мови як державної ніколи не позбавляв громадян України права вільно використовувати будь-яку іншу мову для приватного спілкування та задоволення будь яких потреб. Натомість мови національних меншин не повинні перешкоджати розвитку єдиної державної мови, якою конституційно є українська мова, її функціонуванню в усіх сферах суспільного, економічного та політичного життя громадян України на всій території України і це питання повинно бути закрито сьогодні і НАЗАВЖДИ!

Росіяни їдучи в Америку, Канаду, Австралію чи в країни Європи вивчають мову тієї країни до якої мандрують і не "втирають" тим країнам свою мовну політику. Натомість в Україні вони вважають себе господарями і диткують їй свої умови. Якщо Росія вважає що ми "браття-слов'яни", то яка в тому проблема вивчити їм ще одну слов'янську - українську мову?! При потребі, завжди можна зрозуміти і поляка і чеха і серба чи хорвата або білоруса, - вистачить просто цього хотіти. Тож до України та її офіційної державної мови повинна бути така настанова.
 
Путін настоює надавати російське громадянство навіть вихідцям з екс Російської імперії
 
Щоб мати потім "слушні докази" перед міжнародною спільнотою щодо військового інтервенту на території інших держав з метою "захисту" своїх «соотєчествєнніков» за межами Росії, Путін навмисно промоціонує російське громадянство і роздає його всім направо і наліво.
 
Путін вважає, що слід знову повернутися до питання про полегшений порядок надання російського громадянства тим, хто був громадянином СРСР і прямим нащадкам народжених у Радянському Союзі або навіть у Російській імперії.
 
"Роль співвітчизників, що постійно проживають за кордоном, вимагає ґрунтовного переосмислення. Багато хто хоче бути корисним своїй історичній батьківщині, хочуть підтримати її, а наші закордонні утстанови все-таки часом недооцінюють такий настрій і такі можливості", - відзначив Путін сьогодні на нараді послів і постійних представників Росії в Москві.
 
Раніше представники правих сил неодноразово заявляли, що Росія активно паспортизує громадян Севастополя. У той же час в Україні подвійне громадянство заборонене, а РНБУ та СБУ не ведуть належного контролю за цим процесом і його не контрастують.
 
Переглядів: 354 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018