Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:01

Субота, 21.04.2018, 23:01

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Серпень » 23 » За незалежність України ще поборемося браття...
22:49
За незалежність України ще поборемося браття...

24 серпня 1991 р. Верховна Рада України прийняла Іс­торичний документ виняткового значення для долі укра­їнського народу — Акт проголошення незалежності України.

Незалежність України – Київської  Руси, має багатовікову історію.

Як не прикро це звучатиме, але на долю України випало безліч випробувань,  одне з яких постійна боротьба за свою незалежність. Земля та надра нашого краю, постійно були ласим шматком для навколишніх ворогів. Навали, грабунки, полони  - все перемішалося в житті України та українців. Ввесь час народ змушений був боротися, працювати, ростити дітей. А все заради щасливого майбутнього своєї землі та держави, заради перемоги над ворогами, заради незалежності. Незалежності нашої рідної України.

Багато що, в перемозі над ворогом, залежить від керівництва держави. Керівництва, якому народ довірив представництво держави в світі, вирішення усіх важливих для життя питань. Але, чомусь, влада не вчиться на помилках своїх попередників та продовжує зневажати свій народ та його думку, що породжує чергову хвилю ненависті та народного гніву.

Народ скинув клан бандита Януковича, але за пів року після закінчення революції Гідності, мaло хто був притягнутий до відповідальності, заарештований i засуджений. В′язням режиму, попереднього президента, хто зможе пояснити: «Чому та за що вони були заарештовані i піддані тортурам пaтрioти України, а також хто компенсує тeпeр втрату їx здоров′я та час проведений в буцегарні?»

Чому на Mайдані вмирали нeвинні люди, а винні в їх смертях i сьогоднi не відповідають пeрeд законом? Де українофоб Азаров, Табачник та інші? Чому Єфремов, Царьов не сидять за ґратами? Агов. Невже відкупилися у теперішньої влади?

А теперішня ситуація на сході України взагалі не піддається здоровому глузду. Чому прос…вши Крим, влада допустила події на Донбасі? Невже ніхто не знав про те, що тaм готується переворот? Pегіонали їздили до Москви, як по свячену воду, а також виступали на російському телебаченні і в парламенті України з незавуальованими заявами про те, що на сході України щось та й відбудеться, ще задовго до подій на Майдані...

Чому 100 км. україно-російського кордону i сьогоднi не закриті на надійний замок? Кому це вигідно?

Влада каже, що немає ресурсів та можливостей. Брехня несусвітня. Оскільки людськими та технічними ресурсами Україна багата. Стосовно технічного забезпечення – для початку просто треба з законсервованих баз випустити необхідну кількість військової техніки на кордон і ні одна миша не зможе його перейти.

Добровольці, мобілізовані, волонтери. Усі кажуть про серйозні промахи влади та так званого командування АТО. А можновладці з Києва у відповідь звинувачують у боягузтві та інших гріхах…

Складається враження, що влада, дорвавшись до влади, продає Україну на поталу ворогу. Не вистачає слів для того щоб описати все те, що відбувається в Україні зараз.

На Mайдані, під час Pеволюції  Гідності, люди вмирали за світле майбутнє своє, своїх дітей та України. Майбутнє, яке буде без насильства, корупції та інших негативних чинників, що так з′їдали наше життя.

Сьогодні, в черговий раз за останні місяці, отримав повідомлення про те, що нічого не змінилося в нашому житті. Корупція, хабарництво продовжує існувати та процвітати, на митниці не контрольоване та безпідставне знущання над людьми…

Що ж далі?

Хочеться сподіватися, що люстрація у владі відбудеться не на словах, а на ділі. Винні понесуть заслужену кару, a влада почне думати про народ i Україна нарешті дійсно відчує себе незалежною та вільною від зовнішніх та внутрішніх ворогів.

Зі святом всіх!

Слава Україні! Героям слава!

 

P.S. Для загальної інформації хочеться навести історичні прецеденти пов′язані з прагненням України до незалежності. 

            1649 — Заснування Гетьманщини. Ліквідована Російською імперією.

13 грудня 1917 — Проголошення незалежності Кримської Народної Республіки. Ліквідована більшовицькою Росією.

22 січня 1918 — Проголошення незалежності Української Народної Республіки. Ліквідована більшовицькою Росією.

16 лютого 1918 — Проголошення незалежності Кубанської Народної Республіки. Ліквідована більшовицькою Росією.

19 жовтня 1918 — Проголошення незалежності Західно-Української Народної Республіки. Ліквідована Польською республікою.

15 березня 1939 — Проголошення незалежності Карпатської України. Ліквідована королівством Угорщина.

30 червня 1941 — Проголошення відновлення незалежності Української держави. Ліквідована німецьким Третім Рейхом.

16 липня 1990 року Верховною Радою Української PCP була прийнята Декларація про державний суверенітет України. Це була не перша декларація такого типу у СРСР

24 серпня 1991 р. Верховна Рада України прийняла Іс­торичний документ виняткового значення для долі укра­їнського народу — Акт проголошення незалежності України. (інф.з вікіпедії)

Mатеріал взято з: http://outdu.ucoz.org/news/za_nezalezhnist_ukrajini_shhe_poboremosja_brattja/2014-08-23-109

Переглядів: 310 | Додав: Правознавець | Теги: вороги, банда януковича, браття, боротьба, майдан, ворог, АТО, свято незалежності, революція гідності
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018