Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:12

Субота, 21.04.2018, 23:12

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Січень » 14 » Закордонні італійці знову балотуватимуться до Палати та Сенату Італії
20:53
Закордонні італійці знову балотуватимуться до Палати та Сенату Італії
 
Фото сайту партії: maiemondiale.com
МАІЕ (Movimento associativo italiani all'estero) саме так зветься італійська політична партія, яка представляє італійських виборців, що проживають за межами Італії.
 
Іншими словами МАІЕ — це асоціативний рух італійців за кордоном. Вперше вона була представлена на парламентських виборах Італії у 2008 році.
 
В попередньому скликанні МАІЕ була представлена в Палаті депутатів національним депутатом п. Рікардо Антоніо Мерло - італійцем другого покоління, який був народжений у Буенос-Айресі, а в Сенаті цю партію представляла сенатор Мірелла Джяй з м. Tріверо (Б'єлла). Цих двох представників було обрано по закордонному виборчому округу Америки.
 
МАІЕ - це також автономний рух культурного, соціального та політичного спрямування закордонних італійців у світі.
 
Ось що говорить про себе МАІЕ: "наша політична сила, яка була створена за межами нашої країни, надає нам італійцям впевненість у наших політичних діях і ми переконані, що через наші три напрямки діяльності ми неодмінно досягнемо нашої мети: промоції Італії, італійської ідентичності, італійської культури та традіцій у світі, а також більш практичного захисту наших прав за кордоном, що чітко визначено чинною Конституцією Італії”.
 
МАІЕ, однак, не є традиційною політичною партією. Італійці вступають до МАІЕ не заради самої партії, а заради цінностей та принципів, які вона сповідує і промоціонує, а також заради ідей, що цей асоціативний рух представляє та захищає у світі. МАІЕ поважає і визнає авторитет інституцій Республіки та вважає їх найвищим досягненнями демократії (народовладдя). Натхненними принципами руху в основному є:
 
- соціальний та правовий захист італійських емігрантів у світі
- промоція італіської культури та мови у світі
- впровадження у інших країнах світу моделі італійської системи державотворення та демократії.
 
Насправі, італійські громади за кордоном через свою культуру, торгівлю і особисті та соціальні відносини є реальними двигунами у процесі глобалізації, а їх діяльність надає нові можливості як Італії так і самим італійцям.

МАІЕ є промотором єдності і вона наголошує на її важливості в спільних діях, на моральній строгості її членів та на дотриманні ними принципів партії, оскільки вони є необхідними умовами для більш ефективного втручання в політику, для більш адекватної видимості руху у суспільстві в цілому та на зростанні лідерства і політичної ініціативи партії у світі. Таким чином, це надає МАІЕ можливість отримувати невичерпний кредит довіри як у суспільстві так і серед партнерів, дозволяє їй встановлювати альянси з іншими політичними силами та рухами світового значення, які поділяють бачення італійців у світі, що, фактично, є для Італії додатковим ресурсом.
 
МАІЕ уважно слідкує за загальними проблемами італійців за кордоном та різко реагує на порушення їх прав у інших країнах. Окрім цього вона сприяє зміцненню особистості італійської громади, відкидаючи будь-які спроби поділу чи послаблення.
 
А оскільки цей рух, перш за все, має культурне спрямування, то саме через культуру спрямовує свої зусилля на створення і зміцнення глобальної мережі італійців за кордоном і надає їм, як інтегральній частині італійської нації, відчуття приналежності до великої італійської родини та Італійської Республіки.
 
Звертаємо увагу наших читачів, що аналогічний проект української політичної партії України, яка називатиметься "Ліга Заробітчан України” вже зареєстровано минулого року в Італії. Цей проект захищено міжнародним авторським правом і в найблищий час буде надіслано на ознайомлення всім головам українських асоціацій у світі. Для більш детальної інформації можна звертатись за електронними адресами: antonio.ost (собачка) gmail.com або o.u.t.d.u.office (собачка) gmail.com
Переглядів: 304 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018