Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.10.2017, 20:14

Четвер, 19.10.2017, 20:14

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2017 » Квітень » 14 » Закордонний паспорт з 1 жовтня 2016 року продовженню не підлягає
12:25
Закордонний паспорт з 1 жовтня 2016 року продовженню не підлягає

Статтю 4 Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» викладено в новій редакції, у якій відсутня норма про можливість продовження терміну дії закордонного паспорта на строк і в порядку, встановленому для оформлення його видачі. Таким чином, з 1 жовтня 2016 р. продовження терміну дії паспортів громадянина України для виїзду за кордон припинено.

Функції оформлення та видачі загальногромадянських паспортів для виїзду за кордон покладені на консула, згідно з Консульським статутом України, затвердженим Указом Президента України 2 квітня 1994 року. Серед інших повноважень, консул має також право продовжувати паспорт громадянина України для виїзду за кордон.Правила продовження паспорта визначені „Порядком оформлення і видачі дипломатичними представництвами та   консульськими установами України паспорта  громадянина України для виїзду за кордон для виїзду за кордон, у разі звернення громадян України”, затвердженим Наказом Міністерства закордонних справ України 09.01.2006 за № 1.

Зокрема, зазначений порядок передбачає, що паспорт громадянина України може бути продовжено на 10 років повнолітнім особам, а особам, які на момент прийняття рішення про продовження терміну чинності паспорта не досягли 16-річного віку, термін його чинності може бути продовжено на період до трьох років, або до досягнення особою 16-ти років. При цьому неповнолітній особі може бути продовжено лише виданий на її ім’я паспорт громадянина України для виїзду за кордон (документ з червоною обкладинкою), тоді як проїзний документ дитини (документ з блакитною обкладинкою) продовженню не підлягає. Особи віком від 18 до 25 років, які підлягають призову на строкову військову службу та не оформили постійного проживання за кордоном, згідно з чинним законодавством України, разом із заявою про продовження паспорта подають довідку відповідного військового комісаріату про можливість виїзду з України.

При прийнятті консулом рішення про продовження паспорта береться до уваги стан збереження паспортного документу, можливість ідентифікувати пред’явника паспорта за вклеєною в ньому фотографією та наявність в ньому вільних сторінок – незаповнених візовими етикетками та штампами прикордонних служб.

У разі рішення про неможливість продовження документа (немає вільних сторінок для віз та інших позначок), на його заміну консульська установа України за кордоном може оформити новий паспорт, проте лише за таких умов: оформлення громадянином постійного проживання в Італійській Республіці за законодавством України, перебування у довгостроковому відрядженні, на навчанні, стажуванні, лікуванні, роботі за контрактом. При цьому вимагається, щоб вказані мотиви перебування в Італії були підтверджені відповідною категорією візи або дозволом на перебування в країні.

Заяву про продовження паспорта до консульських установ можуть подати особисто громадяни України, які досягли 16-річного віку, або їхні законні представники.

За продовження паспорта консульською установою України за кордоном справляється консульський збір у розмірі 10 євро, як це передбачено Тарифами консульського збору, які справляються за вчинення консульських дій Посольством України в Італії, за сумісництвом у Сан Марино, Мальті та Генеральним консульством України в Мілані на 2007 рік. За продовження паспорта в терміновому порядку ставка консульського збору збільшується на 100 відсотків.

Джерело: Посольство України в Італії

Переглядів: 298 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2017