Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 22.02.2019, 10:57

П`ятниця, 22.02.2019, 10:57

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2017 » Квітень » 14 » Закордонний паспорт з 1 жовтня 2016 року продовженню не підлягає
11:25
Закордонний паспорт з 1 жовтня 2016 року продовженню не підлягає

Статтю 4 Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» викладено в новій редакції, у якій відсутня норма про можливість продовження терміну дії закордонного паспорта на строк і в порядку, встановленому для оформлення його видачі. Таким чином, з 1 жовтня 2016 р. продовження терміну дії паспортів громадянина України для виїзду за кордон припинено.

Функції оформлення та видачі загальногромадянських паспортів для виїзду за кордон покладені на консула, згідно з Консульським статутом України, затвердженим Указом Президента України 2 квітня 1994 року. Серед інших повноважень, консул має також право продовжувати паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Правила продовження паспорта визначені „Порядком оформлення і видачі дипломатичними представництвами та   консульськими установами України паспорта  громадянина України для виїзду за кордон для виїзду за кордон, у разі звернення громадян України”, затвердженим Наказом Міністерства закордонних справ України 09.01.2006 за № 1.

У разі рішення про неможливість продовження документа (немає вільних сторінок для віз та інших позначок), на його заміну консульська установа України за кордоном може оформити новий паспорт, проте лише за таких умов: оформлення громадянином постійного проживання в Італійській Республіці за законодавством України, перебування у довгостроковому відрядженні, на навчанні, стажуванні, лікуванні, роботі за контрактом. При цьому вимагається, щоб вказані мотиви перебування в Італії були підтверджені відповідною категорією візи або дозволом на перебування в країні.

Джерело: Посольство України в Італії

Переглядів: 661 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2019