Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 17.03.2018, 05:33

Субота, 17.03.2018, 05:33

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Грудень » 30 » Запрошуємо на ЄвроMайдан у Рим на 5 січня 2014 року
14:37
Запрошуємо на ЄвроMайдан у Рим на 5 січня 2014 року

У 2010 році в Україні відбувся політичний реванш. До влади повернулися представники мафіозних кланів — стара владна команда, а з ними і мафіозні методи діяльності, політика державного авторитаризму, ігнорування інтересів суспільства, соціальна і правова нерівності, безкарність "правоохоронців”. Зі своїм приходом до влади, ця команда в Україні уможливила формування нового політичного курсу і нової системи влади. Її головна роль належить олігархічному капіталу, які тримають ключові владні важелі, економічні можливості та політичний вплив.
 
Ця стара владна команда під прикриттям "євроінтеграції" України насправді уможливила перетворення демократичної України на олігархічну республіку у якій за останні 3 роки значно обмежились громадянські права і свободи, зруйнувалися основи економічної, соціальної та правової справедливості, що суттєво прирівняло її до країн-членів Євразійського союзу.

Великий капітал остаточно захопив контроль за державою та національними багатствами. Така політика, звичайно, є небезпечною для України та особливо для її майбутнього, оскільки такий стан речей поглиблює і збільшує кількість політичних розколів, промоціонує боротьбу за вплив на державу між різними олігархічними кланами, які водночас руйнують і єдність України, посилює економічну, соціальну та правову нерівність, провокує бідність чим і спонукає українців покидати Батьківщину, сприяє втраті економічної та політичної незалежності та ставить під втрату і сам суверенітет України. Олігархічно-мафіозна республіка це реальна втрата і самої ж державності України.

Усвідомлюючи цю небезпеку, ми українці, які є нащадками козаків, Січових Стрільців, воїнів ОУН та УПА, не маємо жодного права опустити руки і віддати Нашу Неньку в руки загарбників, які є її затятими ворогами!

Тому оскільки ми є не байдужими за майбутнє України, приїдьмо до Риму 5 січня 2014 року і зустріньмось о 14 годині на площі Есквіліно, щоб відстояти і захистити демократію в нашій державі та щоб сказати наше тверде НІ! цій українофобній, олігархічно-мафіозній владі!

Ця влада винна у побитті наших невинних сестер та братів на Майдані у Києві. Вона скоїла атентат на життя Віталія Кличка та Тетяни Чорновол. Вона є замовником вбивств сотень українських журналістів. Вона є відповідальною за психологічне та фізичне насильство над народом. З її ініціативи за три роки діяльності сотні тисяч українців було піддано звірячим тортурам, які здійснювала "українська” міліція. Ці тортури неодноразово засуджувала ціла міжнародна спільнота. Вона відповідальна за Харківські Угоди, за здачу українських портів у Криму та українських земель чужинцям з далекого Сходу. Вона повинна понести також кримінальну відповідальність і за розкрадання та привласнення державних коштів та майна, поширення неправдивої інформації серед суспільства, за культурний геноцид української нації, корупцію, зріст бідності, інфляції, диктатури та банкрутства України! За це вона повинна піти геть і предстати перед Юстицією!

Не питаймо, що Україна зробила для нас, а що ми можемо зробити для України! 5 січня 2014 року приїдьмо у Рим та причинімось до творення нової української історії. Кожен з нас є вагомою краплиною великого океану, яким є 52-мільнонний український народ! РАЗОМ МИ СИЛА, отож РАЗОМ І ДО КІНЦЯ!

Оргкомітет

Переглядів: 205 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018