Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Неділя, 18.03.2018, 10:20

Неділя, 18.03.2018, 10:20

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Січень » 3 » Зарплати італійських парламентарів найвищі в Європі
20:32
Зарплати італійських парламентарів найвищі в Європі
 
Фото: politikos.it
Рим. В той час коли ціле населення Італії потерпає від новоприйнятого економманевру, який було прийнято на минулому тижні заради врятування економічного стану країни, італійські слуги народу продовжують отримувати в місяць близько 16.000 євро.
 
З цієї нагоди парламентські кафе та ресторан в Монтечіторіо підняли відразу ціни, щоправда на 1-2 євро. Детально говорячи зарплата італійських слуг народу складається з середнього окладу, який складає 11.283,30 євро.
 
До нього також доадаються добова допомога у розмірі 3.503,10 євро. Не варто забувати і про транспортні витрати - 1.331,7 євро, мобільний зв'язок - 258,20. Трохи менше ніж 50 євро (точніше 41,70) виділяється на інформаційне оснащення. Неважко отже порахувати, скільки ж грошей іде на депутатів щомісяця, якщо в нижній палаті італійського парламенту засідають 630 депутатів, а у верхній палаті - 315 сенаторів.
 
Отже італійські парламентарі собі ні в чому не відмовляють - більше того - є найбільш оплачуваними в Європі. Їх місячна заробітня плата є на 60% більшою ніж у інших європейських колег у ЄС. Наприклад іспанські парламентарі отримують 2.813 євро в місяць! Такі дані були подані головою парламентської комісії з внутрішніх питань Президентом ІSТАТ (Національного Інституту Статистики Італії) п. Енріко Джіованніні.
 
Окрім цього на відміну від усіх інших європейських колег італійські депутати і сенатори мають право на безкоштовний проїзду в поїздах, літаках, кораблях і на безкоштовний проїзд по національних автострадах.
 
Переглядів: 497 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018