Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:12

Субота, 21.04.2018, 23:12

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Квітень » 1 » Звернення до керівників українських громадських організацій трудової міграції
14:42
Звернення до керівників українських громадських організацій трудової міграції
 
Шановні колеги, поки ми, на жаль спостерігали, за подіями в Україні правлячий режим добрався і до трудової міграції. Єдине що його цікавило всі ці роки в цьому питанні — це як добратись до коштів заробітчан. І ось процес пішов. Під вивіскою боротьби з "нетрудовими доходами”, "тіньовою економікою”, "наведенням порядку” і "фінансової дисципліни” розпочата негласна кампанія по примусово-"добровільному" запису заробітчан, які працюють на "чорних роботах” по всьому світі в українські "підприємці”. Напевне не потрібно вам нагадувати що це лише "квіточки”. Тому що статус "підприємця” для людей, яких навіть нема в Україні дозволяє закрутити всю реперсивно-фіскальну машину по відбору майна в заробітчан та їх родин.
 
Ми відслідкували перші рецидиви таких кроків. Тому поки ці фіскальні репресії (при нашому повному мовчанні), не набрали розмаху і незворотності, прийшов час "сурмити” тривогу і піднімати людей.
 
Це той випадок коли потрібно заявити що ми є і що ми здатні до самоорганізації і активної самооборони. Інакше вони остаточно втратять страх і ми станемо для них "біомасою”, яку вони перемелять на "фарш” своїх офшорних рахунків.
 
Перший крок — це збір підписів під Звернення до Президента, ВР, Уряду (додаток 1), який дозволить проінформувати заробітчан про небезпеку і приготувати їх до активних дій.
 
Другий крок — проведення акцій протесту як за кордоном так і через наші родини в Україні.
 
Тільки так ми зможемо зупинити цей фіскальний каток за рецептами 37 -го року! Тому прошу вас:
 
- ознайомитись зі Зверненням до Президента, ВР та Уряду (Додаток внизу), якщо ви поділяєте нашу стурбованість і позицію, прислати на нашу електронну адресу свою згоду підтримати його (вказати повну назву свого громадського об'єднання) зібрати в короткий термін серед свого оточення, знайомих як найбільшу кількість підписів під цим звернення прислати на нашу електронну адресу копії підписних листів максимально поширити інформацію про ситуацію яка складається серед заробітчан та їх родин в Україні
 
-поширити дане звернення, з проханням підтримати його через всі можливі і доступні вам інтернет-ресурси.
 
Хто готовий прийняти участь в організації і підготовці другого етапу нашого спротиву проти фіскальних репресій заробітчан прошу надіслати свої пропозиції,своє бачення в організації акцій за кордоном та в Україні а також назвати країну ,чи місто в якій ви готові провести подібні заходи в найближчій перспективі.
 
Інформацію відправляти на ел.пошту : solidarnist.ua (собачка) gmai.com
 
Не забуваймо - єдине що ми можемо протиставити режиму це наша єдність і наша громадська солідарність.І ми отримаємо те на що будемо заслуговувати.
 
Щиро ваш Член Президії МГО "Четверта Хвиля”
Лідер Трудового руху — Солідарність
Віктор Горобчук
 
Контакти:
Веб-сайт: www.tr-solidarnist.com
Тел. (+38) 093 78 27 585
 
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
ДОДАТОК 1
 
Президентові України В.Ф. Януковичу
01220, м. Київ, вул. Банкова, 11
 
 
Звернення
 
Всеукраїнського Трудового Руху — Солідарність від імені українських заробітчан та їх родин в Україні до Президента, Уряду, Верховної Ради України. Вимагаємо припинити соціальні репресії проти Заробітчан та їх Родин.
 
Шановний Вікторе Федоровичу, звертаюсь до Вас від імені мільйонів наших співвітчизників, які, як ви знаєте, через злочинне недбальство ваших попередників на посаді Президента України вимушені були покинули Батьківщину і стали так званими нелегальними гастарбайтерами — заробітчанами.
 
Ваші попередники не тільки не спромоглися забезпечити їм трудові та соціальні права у себе на Батьківщині, а навпаки почали впроваджувати репресивні і соціально дискримінаційні документи, ставлячи заробітчан в становище "офіційних” економічних рабів.
 
Найсерйознішим прецедентом такої дисримінаційної політики на цьому напрямку стала Постанова Кабінету Міністрів України від 05.03.2009 року №236, розроблена п. О. Кужель і підписана прем’єр-міністром Ю. Тимошенко, якою фактично було запроваджено нелегітимний механізм податкових поборів з зарбітчан-нелегалів. Постанова дика і за своїм соціально-етичним і за своїм юридично-правовим змістом.Самим своїм існуванням така Постанова вже дискредитує Україну, перед лицем європейських країн як правову державу.
 
На жаль за 3 роки, вже Вашого президентства, ситуація на цьому напрямку не змінилась. Більше того сумнозвісна Постанова № 236 стала вказівною директивою вже для уряду М. Азарова, на підставі якої почалися "наїзди” контролюючих органів на заробітчан, з метою «схилити» їх до «співпраці».
 
Заробітчан, або безпосередньо, або через їх родичів «запрошують» на задушевну бесіду, в ході якої пропонують зареєструватися "приватними підприємцями”, натякаючи при цьому на можливість притягнення до кримінальної відповідальності за несплату податків, оскільки після «оцінки» достатку сім’ї буде робитись "висновок” про наявність незадекларованого "постійного заробітку”.
 
Про який "постійний дохід” іде мова?! Десятиліттями, не по своїй вині, ми вимушені поневірятись по Європі та світі і перебиватись випадковими заробітками щоб прокормити своїх дітей і батьків. Десятиліттями ми виживаємо на свій страх і ризик без правових і соціальних гарантій. Місяцями ми тут сидимо безробітними і без даху над головою, але ніхто не ставить нас на біржі, не платить нам допомоги і не питає як ми тут харчуємось. Щоб вижити - ми, вчорашні лікарі, вчителі, інженери вимушені працювати на самих важких роботах по 12 годин і нераз навіть без вихідних. Коли ми тут хворіємо і втрачаємо здоров'я ніхто не оплачує нам "лікарняний”. В той час коли ми передали в Україну за ці роки вже сотні мільярдів твердої валюти і фактично втримали країну від економічного краху - сьогодні ми не маємо пенсійного стажу і ваших корумпованих урядовців не турбує як ми будемо доживати свої роки, після того як втратимо здоров'я остаточно. Нехай вони підрахують скільки ваша олігархічна влада зекономила на нас, отримавши мільярди колоніальної ренти з "білих рабів” і при цьому не витративши ні копійки на гарантовані нам Конституцією соціальні гарантії! І після цього ваші бездарні управлінці ще пробують примусити нас зареєструватись "підприємцями”?! І платити по чорній схемі "податки”? Можливо вам також не пояснили що ми, по європейських законах, "злочинці”,які працюють в "тіні” і кожен день ми ризикуємо потрапити в тюрму? Ми і звідти, як "підприємці” будемо вимушені закривати податкові "квартали”? Ви і туди нам будете висилати "штрафні” квитанції за несплату "податку”? При цьому ніхто з ваших "контролерів” не питає в олігархів, які так переймаються нашими "постійними доходами” де вони взяли 50 мільярдів, які тільки за вашої каденції, вони вже встигли вивезти в офшори і не заплатили ні копійки податків в бюджет держави.
 
Крім того можливо вам невідмо, про масові побори на митниці, якими фактично обкладається кожен «заробітчанин», що в’їжджає в країну і які носять системний характер. Про побори з дрібних автоперевізників, які займаються перевезеннями наших передач своїм близьким і рідним, які сягають астрономічних цифр - до 1000 євро з «душі». Кожен тиждень кордон перетинає до 2500 перевізників. А вся зібрана «мзда» постійно живить всю управлінську вертикаль вашого митного відомства.
 
Всі ці факти є свідченням сповзання країни до антинародної Кримінальної Диктатури, яка керується не Конституцією, а грубою силою, використовуючи при цьому незаконні методи діяльності "силових” і "фіскальних” структур. Хочемо попередити що це дуже небезпечні тенденції з боку ваших урядовців, які підривають нашу довіру до Вас особисто, як президента України і не вирішують питання по суті. Подібні дії влади ніяк не сприяють покращенню ситуації в Україні. Навпаки такі дії сіють паніку і ведуть до дестабілізації ситуації в країні.
 
ЦЕ НЕ ТОЙ ШЛЯХ І НЕ ТА МОВА НА ЯКІЙ ПОТРІБНО РОЗМОВЛЯТИ З ПОСТАВЛЕНИМ В СОЦІАЛЬНУ БЕЗВИХІДЬ НАРОДОМ! МИ НЕ ДОЗВОЛИМО ВАМ ЗАГНАТИ НАС В ЗАРОБІТЧАНСЬКЕ ГЕТТО І СТЯГУВАТИ З НАС, ЯК З РАБІВ, КОЛОНІАЛЬНИЙ ПОДАТОК!
 
Врахуйте, що нас мільйони. І ми знайдемо в собі сили недопустити проти нас і наших родин репресій в дусі 37-го року! Вимагаємо припинити переслідування нас і членів наших родин!
 
Ми готові працювати і платити податки чесно і відкрито. Але забезпечте нам в Україні робочі місця, належну зарплатню і соціальні та правові гарантії. Поверніть нам пенсійний стаж за пророблені роки на рабських роботах, за втрачене здоров’я. Компенсуйте нам соціальні виплати за багатомісячне безробіття і лікування, яке ми в часи недуги мусили оплачувати з власних кишень, в той час як ваші корупціонери-чиновники, звітували про "стабільність” і "економічний ріст”. І головне ліквідуйте тіньову економіку і поверніть в бюджет сотні мільярдів доларів, які олігархи вкрали в народу і вивезли з України через офшори. Лиш тоді ми повіримо у вашу добру волю навести порядок в державі і у вас появиться моральне право вимагати в народу підтримати наведення порядку в сфері податкової дисципліни.
 
Без розв’язання цих проблем в комплексі, без Державної стратегічної програми по виправленню всіх злочинних «перекосів», ми вважаємо, що дії вашого Уряду є нелегітимними і юридично нікчемними.
 
ЗАЯВЛЯЄМО:
 
Ми не "злочинці” і не "податкові порушники” а соціальні жертви злочинної антинародної політики всіх ваших попередників,яка продовжується і сьогодні.
 
ВИМАГАЄМО:
 
1. Припинити тиск на нас і членів наших сімей; Припинити любі фіскальні переслідування та заморозити на період фінансової кризи прийняття будь яких рішень,які можуть дестабілізувати ситуацію та сіють паніку серед українців,які працюють за кордоном.
 
2. Скасувати юридично нікчемну Постанову Тимошенко-Кужель від 05.03.2009 р. за № 236.
 
3. Прийняти жорсткі міри по припиненню хабарницького конвейєра і поборів з заробітчан, які повертаються на батьківщину, а також незаконних поборів з дрібних транспортних перевізників на митних переходах;
 
4. Негайно приступити до розробки Державної програми, яка б забезпечила економічні і соціальні передумови для повернення українських заробітчан на батьківщину;
 
5. Вирішити питання зарахування пенсійного стажу заробітчанам-нелегалам, які десятиліттями вимушено працювали в статусі нелегальної рабської сили в країнах Євросоюзу; Прийняти активні дипломатичні заходи по легалізації українських громадян в країнах вимушеного перебування.
 
Ми готові до діалогу для вирішення поставлених нами питань. Якщо ж ви нас не почуєте, то ми перейдемо до активних громадських дій, як в Україні, через наших близьких, так і за кордоном. Ми звернемось до урядів країн нашого перебування і поставимо їх до відома, як в нашій державі збираються отримувати податки з «тіньового» сектора економіки чужих держав і як нелегалів, через порушення міжнародного законодавства, перетворюють в «підприємців». Ми почнемо безстрокові акції протесту під посольствами України в країнах нашого перебування. І ми знайдемо спосіб провести масові акції протесту проти політики, яка суперечить Конституції України та порушує права і свободи українських громадян тут в Україні.
 
З надією на розуміння
 
Віктор Горобчук
Член президії МГО "Четверта Хвиля”
Лідер ВГО "Загальноукраїнський Трудовий Рух - Солідарність” 
Переглядів: 329 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018