Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 13.11.2018, 03:32

Вівторок, 13.11.2018, 03:32

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Статті » Корисна інформація

ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО УКРАЇНИ В МІЛАНІ
 
АДРЕСА:
 
м. Мілан (Італія)
Вул. Людовіко ді Бреме, 11
Індекс: 20156
 
Телефон: +39 (02) 801 333 / (02) 869 98 814
Факс:     +39 (02) 869 84 863

Гаряча лінія ГКУ в Мілані (прохання телефонувати виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України): +39 348 72 54 038
 
E-mail: gc_itm @ mfa.gov.ua
 
Розклад прийому відвідувачів:
 

Години роботи: 8:30 – 17:30

Обідня перерва: 13:00 – 14:00

Вихідні дні:  субота, неділя;

Просимо врахувати, що Генеральне консульство України в Мілані не працює у такі дні українських свят:

1 січня – Новий рік
7 січня – Різдво Христове
9 травня– День Перемоги
8 червня– Трійця
24 серпня – День Незалежності України*
 
* Увага! якщо святковий день співпадає з вихідним (субота або неділя), то, згідно ст.67 КЗпП України, наступний після вихідних понеділок оголошується вихідним днем.
 
 
Від Центрального залізничного вокзалу м. Мілану:
 
Лінія метро №3 (жовта лінія)від станції метро «Stazione Centrale» проїхавши одну зупинку у напрямку станції «Duomo», зійти на станції «La Repubblica». На станції «La Repubblica» перейти на лінію S (синя лінія), де пересісти на регіональну електричку, яка їде у напрямку міст Novara або Varese, та, проїхавши чотири зупинки, зійти на станції «Certosa». При виході з електрички звернути праворуч та через підземний перехід вийти на вул. Varesina. Пройшовши близько 200 метрів, на клумбі звернути праворуч та вийти на вул. C.Espinasso. Пройшовши близько 100 метрів досягнути Piazzale Santorre di Sanrarosa, звернути праворуч у вул. B.Galliari та вийти на вул. Ludovico di Breme. Звернувши ліворуч та пройшовши 70 метрів ви прибуваєте до нової будівлі Генерального консульства України в Мілані по вул. Ludovico di Breme, 11.
 
Лінія метро №2 (зелена лінія) від станції метро «Stazione Centrale» проїхати дві зупинки до станції «Stazione Garibaldi», де перейти на на лінію S (синя лінія), пересісти на регіональну електричку, яка їде у напрямку міст Novara або Varese, та, проїхавши чотири зупинки, зійти на станції «Certosa». При виході з електрички звернути праворуч та через підземний перехід вийти на вул. Varesina. Пройшовши близько 200 метрів, на клумбі звернути праворуч та вийти на вул. C.Espinasso. Пройшовши близько 100 метрів досягнути Piazzale Santorre di Sanrarosa, звернути праворуч у вул. B.Galliari та вийти на вул. Ludovico di Breme. Звернувши ліворуч та пройшовши 70 метрів ви прибуваєте до нової будівлі Генерального консульства України в Мілані по вул. Ludovico di Breme, 11.
 
Лінія метро №3 (жовта лінія) від станції метро «Stazione Centrale», доїхати до станції «Duomo», пересісти на трамвай №14, який прямує у напрямку вул. Viale Certosa та зійти на зупинці кут вул. Viale Certosa - Ludovico di Breme. Прибувши до «Stazione Centrale» сісти на тролейбус № 90 або 91 та доїхати до вул. Pier F.Mola. Звідти пройти близько 500 метрів по вул. Viale Certosa до перехрестя з вул. Ludovico di Breme, 11.
 
Для з’ясування додаткової інформації та у разі можливого виникнення форс-мажорних обставин, просимо контактувати з Генконсульством шляхом надсилання звернень на електронну скриньку установи: gc_itm@mfa.gov.ua
 
УВАГА! Застерігаємо від посередницьких послуг третіх осіб та повідомляємо, що Генеральне консульство України в Мілані не співпрацює з жодною посередницькою установою чи фізичною особою у вирішенні питань, які належать до виняткової компетенції консульства.
 
Категорія: Корисна інформація | Додав: Правознавець (13.06.2010)
Переглядів: 13816 | Рейтинг: 4.4/14
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018