Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Неділя, 27.05.2018, 15:58

Неділя, 27.05.2018, 15:58

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Статті » Корисна інформація

Консульський відділ Посольства України в м. Римі
 
Розклад прийому відвідувачів

Дні прийому Прийом документів Видача документів

Понеділок з 9.00 до 12.30 та з 13.30 до 17.30
Вівторок з 9.00 до 12.30 та з 13.30 до 17.30
Четвер з 9.00 до 12.30 та з 13.30 до 17.30
П’ятниця з 9.00 до 12.30 та з 13.30 до 17.30

У середу прийом відвідувачів здійснюється лише з невідкладних питань з 10.00 до 12.00. З’ясувати чи повідомити інформацію оператору ви можете, зателефонувавши у понеділок, вівторок, середу, четвер та п’ятницю з 8.30 до 12.30. З будь-яких питань, які потребують з’ясування чи вирішення, пропонуємо приходити на прийом, телефонувати, звертатися письмово, електронною поштою або факсом.


УВАГА! У поза робочий час, у разі настання обставин (як-то смерть, арешт, зникнення або госпіталізація громадян України), які потребують невідкладного реагування з боку Консульського відділу Посольства України в Італії, телефонуйте за номером у Римі (06) 841-26-30


До консульського округу Консульського відділу Посольства України в Італії входять наступні регіони Центральної та Південної Італії: Абруццо; Базіліката; Калабрія; Кампанія; Лаціо; Марке; Молізе; Пулія; Сарденія; Сицилія; Тоскана; Умбрія.

Дістатися Консульського відділу можна від станції Тібуртіна (Stazione Tiburtina) автобусом №211 (зупинка CIMONE/MONTE ACERO) або від станції Терміні (Stazione Termini) - автобусом №36 (зупинка NOMENTANA/VAL D’OSSOLA) з пересадкою на автобус №211 (зупинка CIMONE/MONTE ACERO).

Одним із основних завдань консульських установ України є захист прав та інтересів України, її громадян та юридичних осіб, а також відновлення порушених прав. Держава постiйно пiклується за кожного громадянина України i через свої консульські установи вживає заходів для того, щоб громадяни України користувалися в повному обсязi всiма правами, наданими їм законодавством країни, де вони перебувають тимчасово або постiйно.
 
Згiдно з Консульським статутом України, консул вживає заходiв, щоб громадяни України дійсно користувалися тими правами, якi належать їм за законами держави перебування i мiжнародними договорами.
 
Необхiдно пам'ятати, що пiд час перебування за кордоном кожний громадянин України зобов'язаний неухильно дотримуватися законодавства країни перебування. Консул може поiнформувати про особливостi законодавства країни перебування, надати консультативну допомогу з питань зносин з офiцiйними установами консульського округу.
 
Консул може надати громадянину України, в разi захворювання, адреси та номери телефонiв мiсцевих лiкарень та, за бажанням громадянина, повiдомити про це його рiдних. Якщо з громадянином України трапилась надзвичайна подія, йому необхідно термiново iнформувати про це консульську установу України в державi перебування.
 
У випадку арешту громадянина України, він має право звернутися до органiв полiцiї з вимогою повiдомити про свій арешт консула України, який вживає заходiв, щоб вiдносно громадян України, заарештованих, ув'язнених, затриманих за пiдозрою у вчиненнi злочину чи пiдданих iншим заходам судового або адмiнiстративного впливу, взятих пiд варту, було дотримано у повному обсязi положення законодавства держави перебування та щоб їх утримували в умовах, якi вiдповiдають вимогам гiгiєни та санiтарiї.

На прохання громадянина консул може також зв'язатися з його родиною. На даний час запроваджено спрощений порядок повернення в Україну громадян, якi стали жертвами злочинiв, пов'язаних з торгiвлею людьми, сексуальною та iншою експлуатацiєю. У разi втрати паспортiв консульськi установи України у стислi термiни вирiшують безпосередньо з вiддiлами громадянства, паспортної та імміграційної служби МВС України питання пiдтвердження особи громадянина з метою подальшого документування його закордонною установою свідоцтвом на повернення в Україну.
 
Існують також домовленостi з Мiжнародною органiзацiєю з мiграцiї про взаємодiю у допомозi жертвам торгiвлi людьми i сексуальної експлуатацiї та у поверненнi українських громадян на Батькiвщину.
 
Телефони представництва МОМ у м.Київ:
 
(+380)44/490-56-80,
(+380)44/490-56-81,
(+380)44/490-56-82,
(+380)44/490-56-84,

У разi смертi громадянина України за кордоном Посольство повiдомляє про це рiдних померлого та надає їм сприяння в оформленнi всiх необхiдних супровiдних документiв та виконанні необхiдних формальностей, пов'язаних з транспортуванням труни з тілом чи урни з прахом в Україну. Також дипломатична установа України за кордоном з'ясує можливість відшкодування вартості ритуальних послуг родичам померлого громадянина України страховою компанією, що оформлювала страховий поліс, або особою, яка надавала запрошення до країни перебування. Наявність відповідно оформленого страхового полісу значно полегшує вирішення згаданого вище комплексу питань. У разі відсутності у родичів померлого коштів для сплати вартості ритуальних послуг, слід виходити з необхідності пошуку іншого можливого джерела фінансування (шляхом звернення до обласної державної адміністрації України, благодійних організацій, фондів та ін.). Слід також зазначити, що родичі або близькі померлого мають надіслати до Управління консульської служби МЗС України нотаріально засвідчену заяву найближчої за ступенем рідства особи, в якій має бути висловлене її волевиявлення щодо прийнятного способу та місця поховання небіжчика.

Консульська установа також уповноважена виконувати реєстрацiю актiв цивільного стану, оформлювати паспорти для виїзду за кордон (громадянам, якi подали до консульської установи документи на оформлення постійного проживання за кордоном або перебувають за кордоном у зв'язку з навчанням, лікуванням чи роботою за контрактом) та свiдоцтва на повернення в Україну, легалiзовувати документи, оформлювати вiзи iноземцям для в'їзду в Україну тощо.

УВАГА! Консульські установи та посадові особи не можуть виконувати функції адвокатів, юридичних консультантів, туристичних агентів, перекладачів тощо, не надають матеріальну допомогу, не видають гроші в борг, не сплачують готельнi та iншi рахунки, i у разі порушення законів країни перебування консул не може звільнити Вас від вiдповiдальностi. Слід пам'ятати, що консул не вповноважений надавати послуги щодо Вашого працевлаштування, отримання дозволу на проживання чи іноземного громадянства.
 
За законодавством України, iнформацiя, яку Ви надаєте Посольству, є конфiденцiйною. Посольство може її оприлюднити тiльки за Вашої згоди i тiльки особам, яким Ви дали на це повноваження.
 
Категорія: Корисна інформація | Додав: Правознавець (13.06.2010)
Переглядів: 11974 | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018