Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 23.04.2018, 13:26

Понеділок, 23.04.2018, 13:26

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Статті » Корисна інформація

Візовий Центр Посольства Італії в Харкові

15 липня 2013 року Посольство Італії в Україні відкрило новий візовий центр у Харкові, що розсташований на вул. Пушкінській, 68. Про це повідомляє офіційний сайт Візового Центру Посольства Італії в Україні.

Час роботи Візового центру:
 
Прийом документів: Пн–Птн з 8.30 до 15.30 без перерви на обід
Видача документів: Пн–Птн з 8.30 до 17.30 без перерви на обід і без попереднього запису.

Заявники на візу, що проживають в прилеглих до філіалів регіонах, можуть записатись на подання документів на нашому сайті www.italyvms.com.ua в розділі «Запис на подання документів», обравши на першому кроці запису найближчий до Вашого місця проживання філіал VMS. Запис також проводиться через call-центр VMS (+38 044) 220-32-00 (Пн–Птн з 8.30 до 18.30). Документи можна подавати у будь-якому філіалі VMS незалежно від місця прописки.

Візовий Центр Італії приймає виключно заяви на візи з метою туризму, ділового візиту, навчання, лікування, возз’єднання родини, найманої праці, найманої праці в шоу-програмах, автономної роботи в шоу-програмах, незалежної підприємницької діяльності, повторного в’їзду, транзиту та за офіційним запрошенням.


ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ:

Доносимо до відома наших читачів, що на українському ринку є організації, котрі називають себе «Візовим центром Італії», не маючи абсолютно офіційного дозволу Консульства Італії в Україні на такий вид діяльності. Окрім того, безпосередньо біля офісу «ВМС» діють «представники» та / або агенти, котрі пропонують різноманітні послуги.

Доносимо до Вашої уваги, що Візовий центр Італії VMS - це єдина організація, авторизована Консульством Італії. ЖОДНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ «ВМС» ЗА МЕЖАМИ ОФІСУ НЕ МАЄ. Офіційний інтернет-сайт www.italyvms.com.ua

Візовий Центр Італії рекомендує громадянам України не користуватися послугами вищезгаданих організацій та / або агентів, й у будь-якому разі «ВМС» не несе жодної відповідальності за їхні дії.


Категорія: Корисна інформація | Додав: Правознавець (18.07.2013)
Переглядів: 1785 | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018